Luni, 3 Aprilie:

                10:00 – 11:30 Conferință de presă – Aula Universității Tehnice „Gheorghe Asachi”

                12:00 – 12:50 Oracle – Prezentare companie “Oracle in Romania, Oracle Talent” – P5

                13:00 – 13:50 Oracle Academy – acces gratuit la platforma iLearning pentru cursurile de SQL, PL/SQL și Java, certificări  – Gabriel Amarandei – P5

                 14:00 – 14:50 Oracle Database Essentials – Database (as a product/service) in a real life environment – Radu Pînzaru – P5 

                15:00 – 15:50 Ericsson – Prezentare companie – P7

 

Marți, 4 Aprilie:

                11:00 – 12:50 Plexus – Prezentare companie – P2

                13:00 – 13:50 Oracle – Oracle Database level performance fundamentals – what happens behind the scenes? – Radu Rău – P6

                14:00 – 14:50 Atexis – Prezentare companie – P7

                15:00 – 17:00 Plexus – Interviuri – P4

                10:00 – 12:00 / 14:00 – 16:00 Ericsson – Workshop-uri – Sala III.34

 

Miercuri, 5 Aprilie:

                10:00 – 12:00 OC Prod – Prezentare companie și oportunități de angajare – P4

                12:00 – 14:00 Concurs Național ”Circuite Electronice și Aplicații – Laurențiu Turic” – Sala I.18

                12:00 – 12:50 ON Semiconductor – Prezentare companie – P4

                14:00 – 15:00 Mechatronics Innovation Center și MobilService – Prezentare companii – Oportunități internaționale în Tehnica Medicală – P5

                16:00 – 17:00 Mechatronics Innovation Center și MobilService – Workshop – Interviuri  – P8

                17:00 Premiere Concurs Național “Circuite Electronice și Aplicații – Laurențiu Turic” – P4

 

Joi, 6 Aprilie:

                   10:00 – 12:00 OC Prod – Workshop “Întocmește CV-ul corect” – P4

                12:00 – 14:00 Autoliv – Prezentare companie – Teste scrise – P7

                14:00 – 14:50 Microchip – Prezentare companie – P8

                14:00 – 16:00 Atexis – Workshop – „Understanding How Team Roles Can Improve Performance” – Sala III.34

 

Vineri, 7 Aprilie:

                10:00 – 11:00 Microchip – Teste scrise (analog, digital, software) – P4

                10:00 – 12:00 Concurs Național “PCB: Proiectare” – Sala III.28

                11:00 – 12:00 Electra  – Prezentare companie – P7

                12:00 – 14:00 Silicon Service – Prezentare companie – Teste scrise – P6

                14:00 – 16:00 Concurs Național “PCB: Testare și Verificare” – Sala III.37

                14:00 – 16:00 Electra – Vizită companie

                15:00 – 17:00 Silicon Service – Interviuri – P4

                17:00 Premiere Concurs Național „PCB: Proiectare, Testare și Verificare” – P4

 

Sâmbătă, 8 Aprilie:

                12:00 Întâlnire Alumni LS ETC

 

Duminică, 9 Aprilie:

               10:00 Cătălin-Ștefan TopceaTraining de Comunicare – Clubul de Electronică LS ETC – Sala I.3A